İninal Ödeme Yöntemi-İninal Kart

İninal Ödeme Yöntemi İninal Kart başlıklı yazımızda yeni ödeme yöntemleri arasında yer ininal ön ödemeli hesap cüzdanı hakkında bilgi vereceğiz. Ön ödemeli kart, banka ve  kredi kartının yapabildiği birçok işlemi gerçekleştirebilen , güvenli , risksiz ve banka hesaplarınızı kullanmadan finansal işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ödeme aracıdır. Ön ödemeli kartlarla fiziksel alışveriş merkezlerinden yada online alışveriş marketlerinden işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartında olduğu gibi  ön ödemeli kartlarda da kart numarası , kart güvenlik kodu ve kart son kullanım süresini belirten bilgiler yer alır. Günümüzde 2 adet ön ödemeli kart çeşidi bulunmaktadır ; birincisi tek kullanımlık kartlar , ikincisi ise sürekli kullanabileceğiniz ön ödemeli kartlardır. Ön ödemeli kartlar 2 kısma ayrılmaktadır ; ön ödemeli sanal kartlar ve ön ödemeli fiziksel kartlar.

İninal Ödeme Yöntemi- İninal Kart

İninal ödeme yöntemi müşterilerine hem ön ödemeli sanal kart sunmakta hemde ön ödemeli fiziksel kart sunmaktadır. Sanal Kartlar internet üzerinden yapacağımız alışveriş işlemlerinde gizlilik ve güvenliği sağlamak ve ilgili sanal kartın online alışveriş sisteminde sağladığı avantajlardan yararlanmak amacıyla kullanılmaktadır. Ön ödemeli kartlarda bakiyenizde yer alan tutarı harcayabilirsiniz size kredi kartlarının sunduğu gibi borç yapma imkanı sağlamamaktadır. Ön ödemeli kartların kullanılmasındaki en büyük sebeplerden birisi online ortamda güvenilir olduğundan emin olmadığınız alışveriş ortamlarında ön ödemeli sanal kartları kullanarak gerçek kart bilgilerinizi ve hesap numaralarınızı güvende tutmaktır.

İninal Ödeme Yöntemi

İninal Cüzdan

İninal Cüzdan İninal uygulamasında kullanılan hesap cüzdanıdır. İninal ödeme yöntemide fiziksel ve online alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz güvenilir ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır. 13 yaş ve üzerindeyseniz ininal ödeme yönteminden kolaylıkla hesap açma işlemi gerçekleştirebilir ve ininal avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. İninal ödeme yönteminde birkaç dakikalık üyelik işleminizin ardından hesabınızı oluşturabilirsiniz. İninal elektronik hesap cüzdanına www.ininal.com  adresinden giriş yapabilir ve ücretsiz üyelik işleminizi oluşturabilirsiniz. İninal elektronik hesap cüzdanı 2017 yılında hizmet vermeye başlayan BDDK lisanslı güvenilir ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır. Bankacılık denetleme ve düzenleme kurum tarafından belirli periyotlarla denetlenmektedir.

İninal Elektronik Hesap Cüzdanının Avantajları Nelerdir ?

İninal elektronik hesap cüzdanının avantajları nelerdir başlıklı yazımızda ininal hesap cüzdanının sunmuş olduğu kullanıcıların neden ininal ‘ı tercih ettiği konusunda bilgi vereceğiz.

 • İninal hesap cüzdanına sahipseniz dünyanın her yerinde güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • İninal kart seçeneği sayesinde bankalara para yatırma ve para çekme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • İninal hesap cüzdanınız ile döviz alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İninal hesap cüzdanında döviz hesabınızı ücretsiz oluşturabilirsiniz.
 • İninal hesap cüzdanı ile kripto para borsalarına komisyonsuz  para yatırma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Popüler kripto para borsaları innial ile para yatırma ve para çekme özelliği sunmaktadır.
 • İninal hesap cüzdanına sahipseniz bir çok farklı ödeme noktası sayesinde dilediğiniz zaman para yükle işlemi yapabilir güvenli online alışveriş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
 • İninal cüzdan uygulamasından 7 gün 24 saat para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • İninal hesap cüzdanınızda yer alan bakiye ile binlerce alışveriş merkezinde QR Kod ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İninal Kart Nedir ?

İninal kart nedir başlıklı yazımızda fiziki kartı olan e-cüzdanlar arasında yer alan ininal elektronik para biriminin kullanıcılarına sunmuş olduğu ininalkart uygulaması hakkında bilgi vereceğiz. İninal Kart her yerde geçerli vısa kart altyapısı ile hizmet veren ön ödemeli kartlar arasında yer alan fiziki ön ödemeli karttır. İninal kart ile banka hesabına ihtiyaç duymadan güvenli ve hızlı alışveriş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. İninal kartın sunmuş olduğu geri ödeme kampanyaları , indirimler ve promosyon kampanyalarından yararlanarak kazançlı alışveriş keyfini ininal kartı ile deneyimleyebilirsiniz. 13 yaş ve üzerindeki herkes ininal e para hesabı açabildiği gibi ininal kart talebinde de bulunabilmektedir.

İninal Kart Nereden Alınır ?

İninal kartı ‘ı Şok Market , Teknosa , Vatan Bilgisayar , D&R ve Kim market olmak üzere bir çok anlaşmalı satış noktasından kolaylıkla alabilirsiniz. Dilerseniz n11 , hepsiburada ve ininal uygulaması üzerinden ininal kartını talep edebilirsiniz. Çipli ve Temassız ödeme yöntemi bulunan kart altyapısı sayesinde günlük alışveriş işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İninal kartı hesap cüzdanınıza saniyeler içerisinde tanımlayabilir ve fiziksel kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İninal Kart Fiyatı

İninak Kartı online alışveriş sitelerinde ve İninal kartı satan mağazalardan 5 tl karşılığında alabilirsiniz. Düşük bir ücretle sahip olabileceğiniz ininal vısa kartıyla günlük alışveriş işlemlerinizi ve online alışveriş işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

İninal Kartı Aktif Etme

İninal Kartı  Aktif Etme başlıklı bölümümüzde innial kartını ilgili online sitelerden alma işleminiz ve mağazalardan alma işleminizin ardından nasıl aktif edebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. İninal kartı alma işleminizin ardından ininal cüzdanı kart işlemleri bölümünden kartınızı tanımlayın seçeneği ile ininal kartınızı aktif etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İninal Kartınızı aktif etme işleminizin ardından alışveriş işlemlerinizde kullabilirsiniz.

İninal Kart Kullanım Alanları

İninal Kart Kullanım Alanları Başlıklı bölümümüzde innial kartınız ile yapabileceğiniz işlemler konusunda bilgi vereceğiz. Banka kartı ve kredi kartı ile alışveriş işlemi gerçekleştirebileceğiniz fiziksel alışveriş noktaları ve online alışveriş noktalarında innial kartınızı kullanabilirsiniz. Yurt içi ve yurtdışı olmak üzere banka kartı ve kredi kartı ile işlem yapılan bütün platformlarda ininal kartınızla alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İninal kartı Visa altyapısı ile işlem yapabileceğiniz her yerde geçerlidir.

İninal Kartı Geçen Siteler

İninal Kartı Geçen Siteler başlıklı bölümümüzde ininal kartı ile online alışveriş platformlarında yapabileceğiniz işlemlerden bahsedeceğiz. İninal Kartı Visa kredi kartı altyapısı ile hizmet vermektedir. Vısa banka kartı ve kredi kartı ile işlem yapabileceğiniz bütün sitelerde ininal kartınızı kullanabilirsiniz. İninal kart ile online mağazalardan alışveriş yapabilir , uçak bileti alabilir , faturalarınız ödeyebilir ve  şans oyunlarına katılabilirsiniz. Vısa altyapısı ile ödeme seçeneği sunan bütün sitelerde ininal kart ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

İninal Para Yükleme

İninal Para Yükleme Başlıklı bölümümüzde ininal kartınıza nasıl para yükleme işlemi gerçekleştirebileceğinizden bahsedeceğiz. İnian Para Yükleme İşleminizi ; Banka Atmleri , PTT Atmleri , EFT, Havale ve Popüler alışveriş noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Migros, Şok , Teknosa ,  Kipa ve Macrocenter alışveriş noktalarından İninal kartınıza para yükleyebilirsiniz.

İninal Ücretler ve Komisyon

İninal Ücretler ve Komisyon  başlıklı bölümümüzde ininal uygulamasında yapacağınız finansal işlemlerde yapacağınız ödemelerden ve komisyon ücretlerinden bahsedeceğiz. İninal hesap cüzdanı ücretsizdir fakat ininal kartını kullanmak istiyorsanız aylık 2 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. İninal kartını kullanmadığınız süre boyunca hesabınızdan aylık ücret kesilmeyecektir. Hesabı aktif olarak kullanmanız durumunda aylık 2 tl ücret ödemeniz gerekecektir.

İninal Ücretler ve Komisyonlar

İninal Bakiye Yükleme Ücretleri ve Komisyonları

İninal Bakiye Yükleme Ücretleri ve Komisyonları başlıklı bölümümüzde ininal elektronik hesap cüzdanınıza yapacağınız para yükleme işlemlerinde yapacağınız ücretler ve komisyonlardan bahsedeceğiz.

 • PTTMatik’ler ve banka ATM’leri Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun.
 • Akbank ATM ‘ lerinden , Pratik işlem noktalarından ve N kolay noktalarından   yapacağınız para yükleme işlemlerinde ücret ödemezsiniz.
 • İninal Kartına mesai saatlerinde yapacağınız havale ve eft işlemleri ücretsizdir. Mesai dışında yapacağınız para yükleme işlemlerinde ücret 5 TL ‘dir.
 • İninal kartına banka kartınız ve kredi kartınız ile yapacağınız para yükleme işlemlerinde ücret 2 TL ‘dir.
 • Migros, Şok , Teknosa ,  Kipa ve Macrocenter alışveriş noktalarından ininal uygulamasına yükleyeceğininiz para yatırma işleminde ücret 2 TL ‘dir.

İninal Nakit Çekim Ücretleri ve Komisyonları

İninal Nakit Çekim ücreti ve komisyonu çekilmek istenen tutarın %1.15 +1.04 TL sidir. 100 tl para çekme işleminizde 2 tl 19 kuruş nakit çekim ücreti ödemek durumundasınız . Para çekme işleminde değişen tutar karşılığında ödeyeceğiniz komisyon ücretide değişecektir.

İninal Nakit Çekim Ücretleri ve Komisyonları

İninal Para Transfer İşlem Ücreti

İninal Elektronik hesap cüzdanınızdan başka bir ininal kullanıcısına yapacağınız para transfer işleminde ödeyeceğiniz ücret 1 TL ‘dir. Bakiye gönderiminde bağımsız olarak kesilen ücret 1 TL’dir.

İninal Para Transfer İşlem Ücreti

İninal Fatura Ödeme Ücreti

İninal ile yapacağınız fatura ödeme işlemlerinde ücret yada komisyon bulunmamaktadır. İninal uygulamasını kullanarak faturalarınızı ücret ve komisyon ödemeden gerçek tutarında ödeyebilirsiniz.

İninal Fatura Ödeme Ücreti

İninal Plus

İninal Plus 150 bin TL’ye kadar işlem yapma olanağı sağlar. ininal Cüzdan üzerinden tamamen dijital olarak sadece 5 adımda kimlik ve adres teyidini tamamlayan kullanıcıların limiti aylık 750 TL’den 150 bin TL’ye artar. Nakit çekim limiti yıllık 300 tl ‘den 150 bin tl’ye yükselir. İninal Plus Hesap sahibi olmak için T.C vatandaşı olmak ya da T.C. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından geçerli kimlik belgelerini ibraz etmek ve 18 yaşından büyük olmak yeterlidir. İninal uygulamasından hesap bilgileri kısmından limitini artır butonundan ilgili evrakları göndererek hesabınızı ininal plus ‘a geçirebilirsiniz.

İninal Plus

Papara
peppara
mefete

Online Bahis Siteleri

En İyi Bahis Siteleri hakkında detaylı bilgiler almak için www.eniyi-bahissiteleri2.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Copyright © 2024. All Rights Reserved. Yeni Ödeme Yöntemleri by Flytonic.